Vormselviering 21 mei 2017 Velp

Vormheer Rector P. KuipersOp 21 mei ontvingen 21 jongens en meiden het H. Vormsel van Rector Patrick Kuipers in de O.L.V Visitatie in Velp. Het was een feestelijke viering, waarbij het Jongerenkoor uit Dieren zong.

De vormelingen: Aurora Calviño Alonso, Fabienne en Isabelle Evers, Reinier van Hooff, Frederique Hustinx, Jonathan van de Kar, Julie Kok, Julian en Sammy en Ella Kuit, Marija Mijatovic, Coen Paus, Janice en Harish Samoedj, Hidde Talsma, Liza Woudt en Tobias Zewald, allen uit Arnhem.
Floor Klein Heerenbrink uit Dieren, Jorn Bokhoven en Gijs Koning uit Rheden, en Nadia van der Wal uit Velp. Proficiat!

Vormelingen groepsfoto 2017

Vormen

Vormsel ontsteken doopkaarsen

 
Ga naar boven

Volg ons op Twitter

Om deze pagina te bekijken heeft u Flash Player 9+ ondersteuning nodig!

Haal Adobe Flash speler

eusebius

Vertalen Website

Recent toegevoegd