IMG 3973 tnDominee Gert Jansen (Ellecom/De Steeg) en pastor Anita Coenraads namen ons op 20 januari (= Zondag van de Eenheid) mee naar Israël waar men uitbundig feest viert. Tijdens de viering werd via het boek Deuteronomium en het Lucas Evangelie de meeste aandacht gevraagd voor "recht doen". Dankzij de christenen uit Indonesië leerden wij breder te kijken om uitsluiten te voorkomen.
Zij introduceerden het thema "oog op recht" naar aanleiding van beide lezingen.

De eerste stap op het pad van rechtvaardigheid konden we in de dienst zelf al meteen zetten: op een papieren duif konden we een persoonlijk daad noteren die meteen zorgt voor recht. Tijdens het koffie drinken stond er opeens in de hal een heuse (kerst)boom aangekleed met tientallen duifjes met een boodschap. Dat is geïnspireerd "drinken": een blik waard!
Wat mooi om zo vanuit verschillende kerken samen te kunnen vieren en elkaar te ontmoeten, dat is een applausje waard!

20190120 112736

Van een bezoeker uit Spankeren

 

Fotokrant

Go to Top