20160625 095432 resized 2Onlangs organiseerden op een zaterdagochtend in juni vrijwilligers van het Inloophuis een rommelmarkt. Van heinde en ver kwam van te voren een bonte verzameling sympathisanten van het Inloophuis spullen brengen. Hierdoor kon het Inloophuis openen met een prachtige voorraad spullen. Dagen van te voren waren vrijwilligers al bezig geweest met spullen uitsorteren en rangschikken. Kleding was te vinden op de eerste verdieping. En antiek en andere spullen in de benedenzaal.

Noest maakten vrijwilligers dit mogelijk. Vele uren werk gingen er in – de verkoop liep aardig – we hebben bijna 700 euro opgehaald! Al hadden we op meer bezoekers gehoopt – want dan hadden we meer verkocht. De verkoop van een compleet oud bankstel via Marktplaats – dat Danish design bleek te zijn volgens betrokken en ervaren vrijwilligers – zorgde ervoor dat het bedrag nog zo hoog uitviel. Ruim 350 stuks kleding is verkocht voor een dubbeltje per stuk – aan veel mensen die dit goed konden gebruiken. Vooral veel kinderkleding ging er door heen.

Wij bedanken hierbij al onze vrijwilligers die deze rommelmarkt organiseerden en mogelijk maakten en de brengers (uit Klarendal/Sintmarten en omstreken) van al de spullen voor het goede doel. De opbrengt is gebracht naar tabakszaak Simone – in winkelcentrum Klarendal. Zij zorgt ervoor dat het geld terecht komt bij een mevrouw die spaart voor een 45 km wagen – in samenwerking met wijkcoach van gemeente Arnhem, buurtpastoraat, inloopcentrum, Vincentiusvereniging Arnhem, Dullertsstichting, Parochiele Caritas Instelling en College van Diakenen.

Samen zetten we ons in om mogelijk te maken dat deze 45 km wagen er komt voor deze mevrouw die zo ontzettend veel meegemaakt heeft de afgelopen paar jaar.

Zo gauw deze actie rond is – melden we het jullie

20160625 095451 resized

 

20160625 100230 resized

20160625 100248 resized

20160705 191621 resizedHet Inloophuis en buurtpastoraat

Buurtpastores Ellie en Geert

Fotokrant

Go to Top