Terugkomviering Eerste Communie Velp

DSC03659 tnZondag 4 september was de terugkomviering van de Eerste Communie in Velp. Nadat we door pastoor Zweers waren begeleid op de gitaar bij het zingen van ‘Waar zou de stad van de vrede zijn’, zijn de kinderen naar de kindernevendienst gegaan. Tijdens de kindernevendienst hebben we het gehad over hoe je Jezus kunt volgen. De prachtigste dingen kwamen naar voren: in God geloven, doen wat Jezus zegt, elkaar helpen, zieke mensen verzorgen en nog veel meer. We hebben onze voeten omgetrokken en uitgeknipt en daarin geschreven hoe wij Jezus kunnen volgen. Terug in de viering hebben we mee de Eucharistie gevierd en ten slotte met het koor samen het slotlied gezongen.

Heel veel dank aan alle leden die hebben meegezongen in het ad hoc koortje o.l.v. Jacob Dubbeldam, geweldig! Na de viering hadden alle communicanten wat lekkers meegenomen, waardoor we een aangeklede koffietafel hadden. Het was een geslaagde ochtend!

DSC03659

DSC03668

DSC03660

 
Ga naar boven

Volg ons op Twitter

Om deze pagina te bekijken heeft u Flash Player 9+ ondersteuning nodig!

Haal Adobe Flash speler

eusebius

Vertalen Website

Recent toegevoegd