Startbijeenkomst M25

M25logoOp 29 september 2017 is de startbijeenkomst van de jongerengroep M25. Zie de FLYER!

Wil jij iets voor een ander betekenen, leren organiseren, nieuwe mensen ontmoeten en met eigen ogen en oren beleven hoe mensen in bijzondere omstandigheden leven?
Kom dan eens bij ons kijken. Bij ons project kun je ontdekken hoe je je samen met anderen kunt inzetten voor mensen met een bepaalde nood. Je maakt kennis met organisaties in Arnhem die hierin actief zijn, en gaat dan stapsgewijs zelf aan de slag. Je leert hoe je anderen een plezier kunt doen op een manier die zij echt fijn vinden. Je kunt ook zelf initiatieven ontwikkelen. M25 is in Arnhem verbonden met de Eusebiusparochie.

 
Ga naar boven

Volg ons op Twitter

Om deze pagina te bekijken heeft u Flash Player 9+ ondersteuning nodig!

Haal Adobe Flash speler

eusebius

Vertalen Website

Recent toegevoegd