Don Bosco-jongerenkoor zoekt nieuwe leden!

tn donboscoWij zijn op zoek naar JOU! Wij, het Don Bosco-jongerenkoor, zijn een katholiek jongerenkoor in de St. Eusebiusparochie in Arnhem en zoeken nieuwe leden. Wij repeteren op de vrijdagavonden in de St. Martinus kerk onze liederen en zingen een aantal keren per jaar in de zondagse eucharistievieringen. Wij zingen liederen uit Canada, Lourdes en van de Wereldjongerendagen. Jongeren tussen de 12 en de 30 jaar die mee willen zingen zijn van harte welkom! In september starten de repetities weer. Interesse? Stuur dan een e-mail naar Isabelle van Kesteren: isabellevankesteren@gmail.com

 
Ga naar boven

Volg ons op Twitter

Om deze pagina te bekijken heeft u Flash Player 9+ ondersteuning nodig!

Haal Adobe Flash speler

eusebius

Vertalen Website

Recent toegevoegd