Festival of Nine Lessons and Carols

carolsOp woensdag 20 december wordt weer een heel bijzondere oecumenische Muzikale Vesper gehouden in de Dorpskerk van Rheden.
The Anglican Singers Amsterdam en The Haarlem Choir zullen in de week voor Kerstmis een Festival of Nine Lessons and Carols uitvoeren, zoals gebruikelijk in de Anglicaanse traditie.
In de Adventstijd worden deze diensten gehouden als opmaat naar Kerstmis. De vaste liturgie van deze viering gaat terug tot 1880. De 9 korte Bijbellezingen verwijzen allemaal naar de aanstaande geboorte van de Messias en worden afgewisseld met bekende carols en hymnen, die voor een deel kunnen worden meegezongen. De dienst zal zowel in het Engels als in het Nederlands plaatsvinden, vertalingen zullen in de liturgie aanwezig zijn. Bovengenoemde koren hebben al verschillende malen een Evensong en het Festival of Nine Lessons and Carols verzorgd in Rheden.

Zij staan dan ook garant voor een uur genieten van prachtige muziek ter voorbereiding van het naderend kerstfeest.
Aanvang 20.00 uur, de toegang is vrij. Wel is er na afloop een collecte.
Iedereen van harte uitgenodigd!
De Cie Muzikale Vesper Rheden

 
Ga naar boven

Volg ons op Twitter

Om deze pagina te bekijken heeft u Flash Player 9+ ondersteuning nodig!

Haal Adobe Flash speler

eusebius

Vertalen Website

Recent toegevoegd