Uitnodiging twee-jaarlijkse ontmoeting Arnhem – Gera 2017

Rathaus GeraDe werkgroep STIOC onderhoudt namens de Raad van Kerken in Arnhem al decennia lang oecumenische contacten met de Raad van Christelijke Kerken in Gera. Dit jaar wordt eind oktober een bezoek gebracht aan Gera, gelegen in de Duitse deelstaat Thüringen. Het bezoek staat in het teken van Maarten Luther 2017, 500 jaar Reformatie. De deelnemers van zowel Duitse als Nederlandse kant zijn een mix van gemeenteleden en predikanten. We overnachten bij gastgezinnen van gemeenteleden in Gera. We vertrekken zaterdagochtend 28/10 vroeg naar Gera en gaan dinsdagmiddag 31/10 en/of woensdag 1/11 weer terug naar Arnhem.

Zie de Uitnodiging

 
Ga naar boven

Volg ons op Twitter

Om deze pagina te bekijken heeft u Flash Player 9+ ondersteuning nodig!

Haal Adobe Flash speler

eusebius

Vertalen Website

Recent toegevoegd